Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Rezultate Juniori U19, U17, U16, U13 și U11 (18-20 octombrie 2019)

19 octombrie 2019, 16:19

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)

Etapa 15:

FCSB - FC Viitorul 0-2 (Andrei Vîlea 33, Robert Mustacă 65)

Poli Iași - LPS Buzău 5-1

Concordia Chiajna - AFK Csikszereda - AMÂNAT (se va juca pe 30 octombrie)

Sport Team București - Dinamo București 2-5

CSA Steaua - Gloria Buzău 1-1

FC Botoșani - FC Voluntari - AMÂNAT (se va juca pe 30 octombrie)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)

Etapa 15:

FCSB - FC Viitorul - AMÂNAT (se va juca pe 13 noiembrie)

Poli Iași - LPS Buzău 11-2

Concordia Chiajna - AFK Csikszereda - AMÂNAT (se va juca pe 30 octombrie)

Sport Team București - Dinamo București 2-4

CSA Steaua - Gloria Buzău 2-3

FC Botoșani - FC Voluntari - AMÂNAT (se va juca pe 30 octombrie)

Restanțe - etapa 9 (16 octombrie 2019):

Sport Team București - FC Viitorul 4-3 (Petre Ciobanu 45, Sorin Mănăilă 47, Cătălin Sajin 73, Ciprian Popescu 88 / Ianis Malama 24, Adrian Caragea 70, Rareș Burnete 85)

FCSB - FC Voluntari 1-2

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)

Etapa 15:

Dinamo București - Știința Craiova 5-1

Sport Team București - FC Voluntari 0-3

FC Argeș - Progresul Spartac 0-3

Academica Clinceni - Concordia Chiajna 2-0

U. Craiova - FC Viitorul 0-4 (Rareș Burnete 4-pen., Denis Curea 60, Eduard Radaslavescu 77, David Olaru 80+3)

LPS Buzău - FCSB 1-4

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

 

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)

Etapa 7:

FC Farul II - FC Farul 0-3

FC Viitorul U13 - Delta Tulcea 14-0 (Manea 3, Tănase 3, Beu 2, Sima 2, Pătru, Lehăduș, Cornei, Popa)

Academia Hagi U12 - ACS Luceafărul II 12-0 (Dimcică 5, Pascu 4, Bunea 2, Trofimov)

ACS Performer - ACS Luceafărul 0-2

Sporting Junior Mangalia - CS Eforie 0-2

Restanță - etapa 5 (20 octombrie 2019):

Delta Tulcea - FC Farul 0-3

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)

Etapa 7:

FC Farul II - FC Farul 0-30

FC Viitorul U11 - Delta Tulcea 16-0 (Goncear 4, Pambuca 4, C. Mihai 2, Racoviță 2, Seceleanu 2, Carabaș, Iordache)

Academia Hagi U10 - CS Eforie 9-2 (Ciobotaru 3, Popa 2, Cușu, Zisu, Constantin, Babu)

ACS Performer - Academia Hagi U11 1-11 (Apetroaei 4, Șifiringă 3, Ivanof 2, Stoian, Rezmiveș)

Kinder Constanța - FC Farul III 7-1

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Etichete: rezultate

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord