Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Program Juniori U19, U17, U16, U13 și U11 (18-20 octombrie 2019)

18 octombrie 2019, 07:30

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)

Etapa 15:

FCSB - FC Viitorul 0-2 (Andrei Vîlea 33, Robert Mustacă 65) - meci disputat miercuri

Poli Iași - LPS Buzău (sâmbătă, ora 12.00)

Concordia Chiajna - AFK Csikszereda - AMÂNAT (se va juca pe 30 octombrie)

Sport Team București - Dinamo București (sâmbătă, ora 12.00)

CSA Steaua - Gloria Buzău (sâmbătă, ora 12.00)

FC Botoșani - FC Voluntari - AMÂNAT (se va juca pe 30 octombrie)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)

Etapa 15:

FCSB - FC Viitorul - AMÂNAT (se va juca pe 13 noiembrie)

Poli Iași - LPS Buzău (sâmbătă, ora 14.00)

Concordia Chiajna - AFK Csikszereda - AMÂNAT (se va juca pe 30 octombrie)

Sport Team București - Dinamo București (sâmbătă, ora 14.00)

CSA Steaua - Gloria Buzău (sâmbătă, ora 14.00)

FC Botoșani - FC Voluntari - AMÂNAT (se va juca pe 30 octombrie)

Restanțe - etapa 9 (16 octombrie 2019):

Sport Team București - FC Viitorul 4-3 (Petre Ciobanu 45, Sorin Mănăilă 47, Cătălin Sajin 73, Ciprian Popescu 88 / Ianis Malama 24, Adrian Caragea 70, Rareș Burnete 85)

FCSB - FC Voluntari 1-2

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)

Etapa 15:

Dinamo București - Știința Craiova (sâmbătă, ora 12.00)

Sport Team București - FC Voluntari (duminică, ora 10.00)

FC Argeș - Progresul Spartac (sâmbătă, ora 10.00)

Academica Clinceni - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 10.00)

U. Craiova - FC Viitorul (FOTO) (sâmbătă, ora 10.00)

LPS Buzău - FCSB (sâmbătă, ora 10.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

 

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)

Etapa 7:

FC Farul II - FC Farul (sâmbătă, ora 9.00, teren Farul sintetic)

FC Viitorul U13 - Delta Tulcea (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)

Academia Hagi U12 - ACS Luceafărul II (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)

ACS Performer - ACS Luceafărul (duminică, ora 14.30, teren CFR)

Sporting Junior Mangalia - CS Eforie (sâmbătă, ora 11.00, Central Mangalia)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)

Etapa 7:

FC Farul II - FC Farul (vineri, ora 16.00, teren Farul sintetic)

FC Viitorul U11 - Delta Tulcea (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)

Academia Hagi U10 - CS Eforie (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)

ACS Performer - Academia Hagi U11 (vineri, ora 15.00, teren Farul sintetic)

Kinder Constanța - FC Farul III (duminică, ora 9.30, teren Voința)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Etichete: program

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord