Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Program Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (14-15 septembrie 2019)

13 septembrie 2019, 07:15

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)

Etapa 10:

FC Viitorul - Dinamo București (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)

Gloria Buzău - AFK Csikszereda (sâmbătă, ora 12.00)

FC Voluntari - LPS Buzău (sâmbătă, ora 12.00)

FC Botoșani - FCSB (sâmbătă, ora 12.00)

CSA Steaua - Poli Iași (sâmbătă, ora 12.00)

Sport Team București - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 12.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)

Etapa 10:

FC Viitorul - Dinamo București (sâmbătă, ora 14.00, Complex Academia Hagi)

Gloria Buzău - AFK Csikszereda (sâmbătă, ora 14.00)

FC Voluntari - LPS Buzău (sâmbătă, ora 14.00)

FC Botoșani - FCSB (sâmbătă, ora 14.00)

CSA Steaua - Poli Iași (sâmbătă, ora 14.00)

Sport Team București - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 14.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)

Etapa 10:

Știința Craiova - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 10.00)

FC Viitorul - Progresul Spartac (sâmbătă, ora 10.00, stadion Orășenesc Ovidiu)

FCSB - FC Voluntari (sâmbătă, ora 10.00)

LPS Buzău - Dinamo București (duminică, ora 11.00)

U. Craiova - Sport Team București (sâmbătă, ora 16.00)

Academica Clinceni - FC Argeș (sâmbătă, ora 10.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

 

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)

Etapa 2:

FC Viitorul - CS Năvodari (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)

FC Farul - Kinder Constanța - AMÂNAT

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

 

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)

Etapa 2:

Academia Hagi U12 - FC Farul II (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)

ACS Performer - FC Viitorul U13 (sâmbătă, ora 10.30, teren Farul sintetic)

Sporting Junior Mangalia - Delta Tulcea (sâmbătă, ora 11.00, Central Mangalia)

ACS Luceafărul - FC Farul (sâmbătă, ora 9.00, teren CFR)

CS Eforie - ACS Luceafărul II (sâmbătă, ora 9.30, teren Eforie Sud)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)

Etapa 2:

Academia Hagi U10 - FC Farul II (sâmbătă, ora 13.00, Complex Academia Hagi)

ACS Performer - FC Viitorul U11 (duminică, ora 17.00, teren Farul sintetic)

Kinder Constanța - Delta Tulcea (sâmbătă, ora 12.00, teren Voința)

Academia Hagi U11 - FC Farul (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)

FC Farul III - CS Eforie (sâmbătă, ora 14.00, teren Farul sintetic)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Etichete: program

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord