Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Program Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (2-3 noiembrie 2019)

1 noiembrie 2019, 07:30

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)

Etapa 17:

LPS Buzău - FC Viitorul (duminică, ora 14.00)

FCSB - AFK Csikszereda (duminică, ora 12.00)

Poli Iași - Dinamo București (sâmbătă, ora 12.00)

Concordia Chiajna - Gloria Buzău (sâmbătă, ora 12.00)

Sport Team București - FC Voluntari (sâmbătă, ora 12.00)

CSA Steaua - FC Botoșani (sâmbătă, ora 12.00)

Restanțe - Etapa a 15-a (30 octombrie):

Concordia Chiajna - AFK Csikszereda 4-0

FC Botoșani - FC Voluntari 1-5

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)

Etapa 17:

LPS Buzău - FC Viitorul - AMÂNAT (se va juca pe 7 martie 2020)

FCSB - AFK Csikszereda (duminică, ora 14.00)

Poli Iași - Dinamo București (sâmbătă, ora 14.00)

Concordia Chiajna - Gloria Buzău (sâmbătă, ora 14.00)

Sport Team București - FC Voluntari (sâmbătă, ora 14.00)

CSA Steaua - FC Botoșani (sâmbătă, ora 14.00)

Restanțe - Etapa a 15-a (30 octombrie):

Concordia Chiajna - AFK Csikszereda 0-2

FC Botoșani - FC Voluntari 2-3

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)

Etapa 17:

FC Voluntari - Știința Craiova (sâmbătă, ora 10.00)

Dinamo București - Progresul Spartac (sâmbătă, ora 10.00)

Sport Team București - Concordia Chiajna (duminică, ora 14.00)

FC Argeș - FC Viitorul (sâmbătă, ora 10.00)

Academica Clinceni - FCSB (sâmbătă, ora 10.00)

U. Craiova - LPS Buzău 8-3 (meci disputat miercuri)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

 

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)

Etapa 2:

Partizanul Luncăvița - Kinder Constanța (sâmbătă, ora 10.00)

FC Viitorul - CS Năvodari (sâmbătă, ora 10.00, Complex Academia Hagi)

Victoria Delta Tulcea - FC Farul (sâmbătă, ora 10.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

 

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)

Etapa 9:

FC Farul II - FC Viitorul U13 (sâmbătă, ora 13.00, teren sintetic Farul)

Academia Hagi U12 - Delta Tulcea (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)

ACS Performer - FC Farul (luni, ora 19.00, teren sintetic Farul)

Sporting Junior Mangalia - ACS Luceafărul II (sâmbătă, ora 13.00, Central Mangalia)

CS Eforie - ACS Luceafărul (duminică, ora 10.00, teren Eforie Sud)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)

Etapa 9:

FC Farul II - FC Viitorul U11 (duminică, ora 18.00, teren sintetic Farul)

Academia Hagi U10 - Delta Tulcea (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)

ACS Performer - FC Farul (duminică, ora 17.00, teren sintetic Farul)

Kinder Constanța - CS Eforie (duminică, ora 10.00, teren Voința)

FC Farul III - Academia Hagi U11 (miercuri - 6 noiembrie, ora 15.30, teren sintetic Farul)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Etichete: program

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord