Programul etapei din acest weekend din campionatele Ligii Elitelor U19, U17, U16 și U15, precum și în campionatele județene U13 și U11.
Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)
Etapa 3 PLAY-OFF - Liga Elitelor U19:
Dinamo București U19 - Concordia Chiajna U19 (duminică, ora 12.00)
FCSB U19 - Farul Constanța U19 - AMÂNAT (se va juca pe 5 decembrie)
CSA Steaua U19 - FC Botoșani U19 (duminică, ora 12.00)
Clasament Liga Elitelor U19, Seria Est.
Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2005)
Etapa 3 PLAY-OFF - Liga Elitelor U17:
FC Voluntari U17 - Sport Team București U17 (sâmbătă, ora 14.00)
FCSB U17 - Farul Constanța U17 - AMÂNAT (se va juca pe 5 decembrie)
CSA Steaua U17 - Academica Clinceni U17 (duminică, ora 14.00)
Clasament Liga Elitelor U17, Seria Est.
Juniori U16 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2006)
Etapa 3 PLAY-OFF - Liga Elitelor U16:
CSA Steaua U16 - Dinamo București U16 (sâmbătă, ora 10.00)
Academica Clinceni U16 - Farul Constanța U16 (sâmbătă, ora 12.00)
Petrosport Ploiești U16 - FC Voluntari U16 (sâmbătă, ora 10.00)
Clasament Liga Elitelor U16, Seria a III-a.
Juniori U15 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2007)
Etapa 6 - Liga Elitelor U15:
Unirea Slobozia U15 - Blue Stars Brăila U15 (duminică, ora 10.00)
Victoria Delta Tulcea U15 - Luceafărul Brăila U15 (duminică, ora 10.00)
Farul Constanța U15 stă.
Clasament Liga Elitelor U15, Seria a 3-a.
Juniori U13 (născuți după 1 ianuarie 2009)
Etapa 11 - Campionatul Județean U13:
Kinder Constanța U13 - CS Eforie U13 (duminică, ora 10.15, teren Voința)
Academia Hagi U13 - ACSM Delta Tulcea U13 (sâmbătă, ora 14.15, Complex Farul)
Farul Constanța U13 - Victoria Delta Tulcea U13 (sâmbătă, ora 13.00, Complex Farul)
Academia Hagi III U12 - Academia Hagi II U12 (vineri, ora 14.00, Complex Farul)
Juniori U11 (născuți după 1 ianuarie 2011)
Etapa 11 - Campionatul Județean U11:
Academia Hagi U11 - ACSM Delta Tulcea U11 (sâmbătă, ora 10.00, Complex Academia Hagi)
Farul Constanța U11 - Victoria Delta Tulcea U11 (sâmbătă, ora 11.30, Complex Farul)
Academia Hagi III U10 - Academia Hagi II U11 (sâmbătă, ora 11.30, Complex Academia Hagi)
Luceafărul Constanța U11 stă.