Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Program Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (20-22 septembrie 2019)

20 septembrie 2019, 07:30
20 septembrie 2019, 07:30

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)

Etapa 11:

Concordia Chiajna - FC Viitorul (duminică, ora 12.00)

Poli Iași - Sport Team București (sâmbătă, ora 12.00)

FCSB - CSA Steaua (duminică, ora 12.00)

LPS Buzău - FC Botoșani (duminică, ora 12.00)

AFK Csikszereda - FC Voluntari (sâmbătă, ora 12.00)

Dinamo București - Gloria Buzău (sâmbătă, ora 12.00)

Miercuri (18 septembrie), în două restanțe din campionatul Ligii Elitelor U19:

Etapa 1: Sport Team București - FCSB 1-4

Etapa 2: FC Viitorul - Poli Iași 4-2 (Robert Mustacă 5-pen., 9, Filip Ilie 26, Ștefan Bodișteanu 89 / Alexandru Păvăluc 73, Christos Grigoriu 83)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)

Etapa 11:

Concordia Chiajna - FC Viitorul (duminică, ora 14.00)

Poli Iași - Sport Team București (sâmbătă, ora 14.00)

FCSB - CSA Steaua (duminică, ora 14.00)

LPS Buzău - FC Botoșani (duminică, ora 14.00)

AFK Csikszereda - FC Voluntari (sâmbătă, ora 14.00)

Dinamo București - Gloria Buzău (sâmbătă, ora 14.00)

Miercuri (18 septembrie), în două restanțe din campionatul Ligii Elitelor U17:

Etapa 1: Sport Team București - FCSB 2-3

Etapa 2: FC Viitorul - Poli Iași 3-0 (Robert Băceanu 24, Luca Andronache 69-pen., Denis Bujor 90+2)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)

Etapa 11:

FC Argeș - Știința Craiova (sâmbătă, ora 10.00)

Sport Team București - Academica Clinceni (duminică, ora 10.00)

Dinamo București - U. Craiova (sâmbătă, ora 10.00)

FC Voluntari - LPS Buzău (sâmbătă, ora 10.00)

Progresul Spartac - FCSB (duminică, ora 10.00)

Concordia Chiajna - FC Viitorul (sâmbătă, ora 16.00)

Miercuri (18 septembrie), într-o restanță din campionatul Ligii Elitelor U16:

Etapa 4: FC Voluntari - Sport Team București 4-2

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

 

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)

Etapa 3:

FC Viitorul - FC Farul (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)

Kinder Constanța - CS Năvodari (duminică, ora 10.00, teren Voința)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

 

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)

Etapa 3:

FC Farul II - ACS Performer (sâmbătă, ora 14.00, teren sintetic Farul)

FC Viitorul U13 - Sporting Junior Mangalia (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)

Delta Tulcea - ACS Luceafărul (sâmbătă, ora 11.30, teren Delta)

FC Farul - ACS Luceafărul II (vineri, ora 18.00, teren sintetic Farul)

Academia Hagi U12 - CS Eforie (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)

Etapa 3:

FC Farul II - ACS Performer 1-1 - meci disputat joi (19 septembrie)

FC Viitorul U11 - Kinder Constanța (sâmbătă, ora 14.00, Complex Academia Hagi)

Delta Tulcea - Academia Hagi U11 (sâmbătă, ora 10.00, teren Delta)

FC Farul - CS Eforie (sâmbătă, ora 18.00, teren sintetic Farul)

Academia Hagi U10 - FC Farul III (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Etichete: program

Alte știri

Parteneri

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord