Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Program Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (23-24 noiembrie 2019)

22 noiembrie 2019, 07:31

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)

Etapa 20:

FC Viitorul - Sport Team București (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)

CSA Steaua - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 12.00)

FC Botoșani - Poli Iași (sâmbătă, ora 12.00)

FC Voluntari - FCSB (sâmbătă, ora 12.00)

Gloria Buzău - LPS Buzău (sâmbătă, ora 12.00)

Dinamo București - AFK Csikszereda (sâmbătă, ora 12.00)

Restanță - Etapa 16 (19 noiembrie):

FC Viitorul - FC Botoșani 10-0 (Ștefan Bodișteanu 5, 63, Andrei Vîlea 37, Constantin Grameni 39, 71, 75, 77, Robert Mustacă 40, Radu Pocol 61, 69)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)

Etapa 20:

FC Viitorul - Sport Team București (sâmbătă, ora 14.00)

CSA Steaua - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 14.00)

FC Botoșani - Poli Iași (sâmbătă, ora 14.00)

FC Voluntari - FCSB (sâmbătă, ora 14.00)

Gloria Buzău - LPS Buzău (sâmbătă, ora 14.00)

Dinamo București - AFK Csikszereda (sâmbătă, ora 14.00)

Restanțe - Etapa 16 (19-20 noiembrie):

FC Viitorul - FC Botoșani 4-0 (Ianis Malama 9, Darius Oroian 10, Sasha Agiveli 48, David Olaru 60)

LPS Buzău - FCSB 0-9

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)

Etapa 20:

Știința Craiova - Academica Clinceni (duminică, ora 14.00)

U. Craiova - FC Argeș (sâmbătă, ora 16.00)

LPS Buzău - Sport Team București 3-1 - meci disputat miercuri

FCSB - Dinamo București (duminică, ora 10.00)

FC Viitorul - FC Voluntari (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)

Concordia Chiajna - Progresul Spartac (sâmbătă, ora 12.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

 

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)

Etapa 5:

CS Năvodari - Partizanul Luncăvița (sâmbătă, ora 10.00, teren Chimia sintetic)

Kinder Constanța - FC Farul (sâmbătă, ora 10.00, teren Voința)

FC Viitorul - Delta Tulcea (sâmbătă, ora 10.00, Complex Academia Hagi)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

 

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)

Etapa 12:

ACS Performer - FC Farul II (sâmbătă, ora 16.30, teren Farul sintetic)

Sporting Junior Mangalia - FC Viitorul U13 (sâmbătă, ora 10.30, teren Central Mangalia)

ACS Luceafărul - Delta Tulcea (sâmbătă, ora 12.00, teren CFR)

ACS Luceafărul II - FC Farul (duminică, ora 14.00, teren CFR)

CS Eforie - Academia Hagi U12 (sâmbătă, ora 10.00, teren Eforie Nord)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)

Etapa 12:

ACS Performer - FC Farul II 1-1 - meci disputat joi

Kinder Constanța - FC Viitorul U11 (sâmbătă, ora 14.00, teren Voința)

Academia Hagi U11 - Delta Tulcea (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)

CS Eforie - FC Farul (duminică, ora 10.00, teren sintetic Eforie Nord)

FC Farul III - Academia Hagi U10 (sâmbătă, ora 12.30, teren Farul sintetic)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Etichete: program

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord