Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Program Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (25-27 octombrie 2019)

25 octombrie 2019, 07:45

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)

Etapa 16:

FC Viitorul - FC Botoșani - AMÂNAT (se va juca pe 20 noiembrie)

FC Voluntari - CSA Steaua (sâmbătă, ora 12.00)

Gloria Buzău - Sport Team București (sâmbătă, ora 12.00)

Dinamo București - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 12.00)

AFK Csikszereda - Poli Iași (sâmbătă, ora 12.00)

LPS Buzău - FCSB (duminică, ora 12.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)

Etapa 16:

FC Viitorul - FC Botoșani - AMÂNAT (se va juca pe 20 noiembrie)

FC Voluntari - CSA Steaua (sâmbătă, ora 14.00)

Gloria Buzău - Sport Team București (sâmbătă, ora 14.00)

Dinamo București - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 14.00)

AFK Csikszereda - Poli Iași (sâmbătă, ora 14.00)

LPS Buzău - FCSB - AMÂNAT (se va juca pe 20 noiembrie)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)

Etapa 16:

Știința Craiova - LPS Buzău (sâmbătă, ora 10.00)

FCSB - U. Craiova (sâmbătă, ora 10.00)

FC Viitorul - Academica Clinceni (sâmbătă, ora 14.00)

Concordia Chiajna - FC Argeș (duminică, ora 11.00)

Progresul Spartac - Sport Team București (duminică, ora 10.00)

FC Voluntari - Dinamo București (sâmbătă, ora 10.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

 

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)

Etapa 1:

Delta Tulcea - Partizanul Luncăvița (sâmbătă, ora 12.00)

FC Farul - FC Viitorul (sâmbătă, ora 10.00)

CS Năvodari - Kinder Constanța (sâmbătă, ora 12.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

 

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)

Etapa 8:

Delta Tulcea - FC Farul II (sâmbătă, ora 10.00, teren Delta)

FC Viitorul U13 - CS Eforie (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)

FC Farul - Academia Hagi U12 (vineri, ora 16.30, teren sintetic Farul)

ACS Luceafărul II - ACS Performer (duminică, ora 14.00, teren CFR)

ACS Luceafărul - Sporting Junior Mangalia (duminică, ora 12.00, teren CFR)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)

Etapa 8:

Delta Tulcea - FC Farul II (duminică, ora 11.30, teren Delta)

FC Viitorul U11 - FC Farul III (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)

FC Farul - Academia Hagi U10 7-1 (Gheorghe) - meci disputat miercuri

CS Eforie - ACS Performer (vineri, ora 17.30, teren sintetic Eforie Nord)

Academia Hagi U11 - Kinder Constanța (sâmbătă, ora 13.00, Complex Academia Hagi)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Etichete: program

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord