Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Program Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (28-29 septembrie 2019)

27 septembrie 2019, 10:00

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)
Etapa 12:
FC Viitorul - Gloria Buzău (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)
Dinamo București - FC Voluntari (sâmbătă, ora 12.00)
AFK Csikszereda - FC Botoșani (sâmbătă, ora 12.00)
LPS Buzău - CSA Steaua (duminică, ora 12.00)
FCSB - Sport Team București (duminică, ora 12.00)
Poli Iași - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 10.00)
Restanță - etapa 2 (25 septembrie 2019):
FCSB - Concordia Chiajna 2-0
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)
Etapa 12:
FC Viitorul - Gloria Buzău (sâmbătă, ora 14.00, Complex Academia Hagi)
Dinamo București - FC Voluntari (sâmbătă, ora 14.00)
AFK Csikszereda - FC Botoșani (sâmbătă, ora 14.00)
LPS Buzău - CSA Steaua (duminică, ora 14.00)
FCSB - Sport Team București (duminică, ora 14.00)
Poli Iași - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 12.00)
Restanță - etapa 2 (25 septembrie 2019):
FCSB - Concordia Chiajna 3-2
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)
Etapa 12:
Știința Craiova - FC Viitorul (sâmbătă, ora 10.00)
Concordia Chiajna - FCSB (sâmbătă, ora 10.00)
Progresul Spartac - LPS Buzău (sâmbătă, ora 12.00)
FC Voluntari - U. Craiova (sâmbătă, ora 10.00)
Dinamo București - Academica Clinceni (sâmbătă, ora 10.00)
Sport Team București - FC Argeș (sâmbătă, ora 11.00)
Restanță - etapa 4 (25 septembrie 2019):
FC Viitorul - U. Craiova 3-1 (Adrian Caragea 11, Ianis Malama 30, Rareș Burnete 33 / Bogdan Istratie 73)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)
Etapa 4:
FC Farul - CS Năvodari (sâmbătă, ora 10.00, teren Cleopatra)
FC Viitorul - Kinder Constanța (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)
Etapa 4:
Sporting Junior Mangalia - FC Farul II (sâmbătă, ora 13.00, teren Central Mangalia)
ACS Luceafărul - FC Viitorul U13 (sâmbătă, ora 12.00, teren CFR)
ACS Luceafărul II - Delta Tulcea (sâmbătă, ora 15.00, teren CFR)
CS Eforie - FC Farul (sâmbătă, ora 16.00, teren Eforie Sud)
ACS Performer - Academia Hagi U12 (sâmbătă, ora 11.00, teren sintetic Farul)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)
Etapa 4:
Kinder Constanța - FC Farul II (duminică, ora 9.00, teren Voința)
Academia Hagi U11 - FC Viitorul U11 (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)
CS Eforie - Delta Tulcea (duminică, ora 12.00, teren sintetic Eforie Nord)
FC Farul III - FC Farul (vineri, ora 17.00, teren sintetic Farul)
ACS Performer - Academia Hagi U10 (vineri, ora 15.00, teren sintetic Farul)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.
 

Etichete: program

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord