Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Program Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (5-6 octombrie 2019)

4 octombrie 2019, 07:15

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)
Etapa 13:
Poli Iași - FC Viitorul (duminică, ora 10.00)
Concordia Chiajna - FCSB (duminică, ora 12.00)
Sport Team București - LPS Buzău (duminică, ora 12.00)
CSA Steaua - AFK Csikszereda (sâmbătă, ora 12.00)
FC Botoșani - Dinamo București (sâmbătă, ora 12.00)
FC Voluntari - Gloria Buzău (duminică, ora 12.00)
Restanță - etapa 7 (2 octombrie 2019):
FCSB - Dinamo 4-2
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)
Etapa 13:
Poli Iași - FC Viitorul (duminică, ora 12.00)
Concordia Chiajna - FCSB (duminică, ora 14.00)
Sport Team București - LPS Buzău (duminică, ora 14.00)
CSA Steaua - AFK Csikszereda (sâmbătă, ora 14.00)
FC Botoșani - Dinamo București (sâmbătă, ora 14.00)
FC Voluntari - Gloria Buzău (duminică, ora 14.00)
Restanță - etapa 7 (2 octombrie 2019):
FCSB - Dinamo 1-1
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)
Etapa 13:
Sport Team București - Știința Craiova (sâmbătă, ora 14.00)
FC Argeș - Dinamo București (sâmbătă, ora 11.00)
Academica Clinceni - FC Voluntari (sâmbătă, ora 10.00)
U. Craiova - Progresul Spartac (sâmbătă, ora 10.00)
LPS Buzău - Concordia Chiajna (sâmbătă, ora 10.00)
FCSB - FC Viitorul (sâmbătă, ora 13.00)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)
Etapa 5:
CS Năvodari - FC Viitorul (sâmbătă, ora 8.30, teren sintetic Chimia)
Kinder Constanța - FC Farul (duminică, ora 14.00, teren Voința)
Restanță - etapa 2 (2 octombrie 2019):
FC Farul - Kinder Constanta 2-1
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)
Etapa 5:
FC Farul II - ACS Luceafărul (duminică, ora 9.30, teren sintetic Farul)
FC Viitorul U13 - ACS Luceafărul II (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)
Delta Tulcea - FC Farul - AMÂNAT
Academia Hagi U12 - Sporting Junior Mangalia (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)
ACS Performer - CS Eforie (duminică, ora 18.00, teren sintetic Farul)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)
Etapa 5:
FC Farul II - Academia Hagi U11 1-1 (Apetroaei) - meci disputat joi
FC Viitorul U11 - CS Eforie (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)
Delta Tulcea - FC Farul (duminică, ora 11.30, teren Delta)
Academia Hagi U10 - Kinder Constanța (sâmbătă, ora 14.00, Complex Academia Hagi)
ACS Performer - FC Farul III (miercuri - 9 octombrie, ora 16.00, teren sintetic Farul)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.
 

Etichete: program

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord