Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Program Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (6-8 septembrie 2019)

6 septembrie 2019, 07:30

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)

Etapa 9:

Sport Team București - FC Viitorul (sâmbătă, ora 12.00)

Concordia Chiajna - CSA Steaua (sâmbătă, ora 16.00)

Poli Iași - FC Botoșani (sâmbătă, ora 12.00)

FCSB - FC Voluntari (duminică, ora 16.00)

LPS Buzău - Gloria Buzău (sâmbătă, ora 16.00)

AFK Csikszereda - Dinamo București (sâmbătă, ora 11.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)

Etapa 9:

Sport Team București - FC Viitorul - AMÂNAT (se va juca pe 16 octombrie)

Concordia Chiajna - CSA Steaua (sâmbătă, ora 18.00)

Poli Iași - FC Botoșani (sâmbătă, ora 14.00)

FCSB - FC Voluntari - AMÂNAT (se va juca pe 16 octombrie)

LPS Buzău - Gloria Buzău (sâmbătă, ora 18.00)

AFK Csikszereda - Dinamo București (sâmbătă, ora 13.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)

Etapa 9:

Academica Clinceni - Știința Craiova (sâmbătă, ora 14.00)

FC Argeș - U. Craiova (sâmbătă, ora 17.00)

Sport Team București - LPS Buzău (duminică, ora 10.00)

Dinamo București - FCSB (sâmbătă, ora 10.00)

FC Voluntari - FC Viitorul (sâmbătă, ora 12.00)

Progresul Spartac - Concordia Chiajna (duminică, ora 10.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

 

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)

Etapa 1:

CS Năvodari - FC Farul (sâmbătă, ora 9.30, teren Chimia sintetic)

Kinder Constanța - FC Viitorul (sâmbătă, ora 10.00, teren Voința)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

 

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)

Etapa 1:

FC Farul II - CS Eforie (sâmbătă, ora 9.30, teren sintetic Farul)

FC Viitorul U13 - Academia Hagi U12 (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)

Delta Tulcea - ACS Performer (vineri, ora 11.00, teren Delta)

FC Farul - Sporting Junior Mangalia (sâmbătă, ora 12.30, teren sintetic Farul)

ACS Luceafărul II - ACS Luceafărul (duminică, ora 9.00, teren CFR)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)

Etapa 1:

FC Farul II - FC Farul III 1-5 - meci disputat miercuri

FC Viitorul U11 - Academia Hagi U10 (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)

Delta Tulcea - ACS Performer (sâmbătă, ora 11.00, teren Delta)

FC Farul - Kinder Constanța (duminică, ora 18.00, teren sintetic Farul)

CS Eforie - Academia Hagi U11 (vineri, ora 9.00, teren sintetic Eforie Nord)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Galerie foto

Etichete: program

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord