Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Program Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (6-8 septembrie 2019)

6 septembrie 2019, 07:30

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)

Etapa 9:

Sport Team București - FC Viitorul (sâmbătă, ora 12.00)

Concordia Chiajna - CSA Steaua (sâmbătă, ora 16.00)

Poli Iași - FC Botoșani (sâmbătă, ora 12.00)

FCSB - FC Voluntari (duminică, ora 16.00)

LPS Buzău - Gloria Buzău (sâmbătă, ora 16.00)

AFK Csikszereda - Dinamo București (sâmbătă, ora 11.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)

Etapa 9:

Sport Team București - FC Viitorul - AMÂNAT (se va juca pe 16 octombrie)

Concordia Chiajna - CSA Steaua (sâmbătă, ora 18.00)

Poli Iași - FC Botoșani (sâmbătă, ora 14.00)

FCSB - FC Voluntari - AMÂNAT (se va juca pe 16 octombrie)

LPS Buzău - Gloria Buzău (sâmbătă, ora 18.00)

AFK Csikszereda - Dinamo București (sâmbătă, ora 13.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)

Etapa 9:

Academica Clinceni - Știința Craiova (sâmbătă, ora 14.00)

FC Argeș - U. Craiova (sâmbătă, ora 17.00)

Sport Team București - LPS Buzău (duminică, ora 10.00)

Dinamo București - FCSB (sâmbătă, ora 10.00)

FC Voluntari - FC Viitorul (sâmbătă, ora 12.00)

Progresul Spartac - Concordia Chiajna (duminică, ora 10.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

 

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)

Etapa 1:

CS Năvodari - FC Farul (sâmbătă, ora 9.30, teren Chimia sintetic)

Kinder Constanța - FC Viitorul (sâmbătă, ora 10.00, teren Voința)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

 

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)

Etapa 1:

FC Farul II - CS Eforie (sâmbătă, ora 9.30, teren sintetic Farul)

FC Viitorul U13 - Academia Hagi U12 (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)

Delta Tulcea - ACS Performer (vineri, ora 11.00, teren Delta)

FC Farul - Sporting Junior Mangalia (sâmbătă, ora 12.30, teren sintetic Farul)

ACS Luceafărul II - ACS Luceafărul (duminică, ora 9.00, teren CFR)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)

Etapa 1:

FC Farul II - FC Farul III 1-5 - meci disputat miercuri

FC Viitorul U11 - Academia Hagi U10 (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)

Delta Tulcea - ACS Performer (sâmbătă, ora 11.00, teren Delta)

FC Farul - Kinder Constanța (duminică, ora 18.00, teren sintetic Farul)

CS Eforie - Academia Hagi U11 (vineri, ora 9.00, teren sintetic Eforie Nord)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Galerie foto

Etichete: program

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord