Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Program Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (8-10 noiembrie 2019)

8 noiembrie 2019, 07:13

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)

Etapa 18:

FC Viitorul - CSA Steaua (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)

FC Botoșani - Sport Team București (sâmbătă, ora 12.00)

FC Voluntari - Concordia Chiajna (duminică, ora 12.00)

Gloria Buzău - Poli Iași (sâmbătă, ora 12.00)

Dinamo București - FCSB (sâmbătă, ora 12.00)

AFK Csikszereda - LPS Buzău (sâmbătă, ora 12.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)

Etapa 18:

FC Viitorul - CSA Steaua (sâmbătă, ora 14.00, Complex Academia Hagi)

FC Botoșani - Sport Team București (sâmbătă, ora 14.00)

FC Voluntari - Concordia Chiajna (duminică, ora 14.00)

Gloria Buzău - Poli Iași (sâmbătă, ora 14.00)

Dinamo București - FCSB (sâmbătă, ora 14.00)

AFK Csikszereda - LPS Buzău (sâmbătă, ora 14.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)

Etapa 18:

Știința Craiova - U. Craiova (sâmbătă, ora 10.00)

LPS Buzău - Academica Clinceni (sâmbătă, ora 10.00)

FCSB - FC Argeș (sâmbătă, ora 11.00)

FC Viitorul - Sport Team București (sâmbătă, ora 16.00, Complex Academia Hagi)

Concordia Chiajna - Dinamo București (duminică, ora 10.00)

Progresul Spartac - FC Voluntari (duminică, ora 10.00)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

 

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)

Etapa 3:

FC Farul - Partizanul Luncăvița (sâmbătă, ora 10.00, teren Cleopatra)

CS Năvodari - Delta Tulcea (sâmbătă, ora 10.00, teren sintetic Chimia)

Kinder Constanța - FC Viitorul (sâmbătă, ora 10.00, teren Voința)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

 

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)

Etapa 10:

CS Eforie - FC Farul II (duminică, ora 11.30, teren Eforie Sud)

Academia Hagi U12 - FC Viitorul U13 (sâmbătă, ora 9.00, Complex Academia Hagi)

ACS Performer - Delta Tulcea (sâmbătă, ora 19.00, teren sintetic Farul)

Sporting Junior Mangalia - FC Farul (duminică, ora 11.30, teren Central Mangalia)

ACS Luceafărul - ACS Luceafărul II (sâmbătă, ora 10.30, teren CFR 3)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)

Etapa 10:

FC Farul III - FC Farul II (vineri, ora 15.30, teren sintetic Farul)

Academia Hagi U10 - FC Viitorul U11 (sâmbătă, ora 10.30, Complex Academia Hagi)

ACS Performer - Delta Tulcea (duminică, ora 19.00, teren sintetic Farul)

Kinder Constanța - FC Farul (sâmbătă, ora 12.00, teren Voința)

Academia Hagi U11 - CS Eforie (sâmbătă, ora 12.00, Complex Academia Hagi)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Etichete: program

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord