Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Rezultate Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (2-3 noiembrie 2019)

2 noiembrie 2019, 18:25

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)

Etapa 17:

LPS Buzău - FC Viitorul 0-8 (Robert Mustacă 7, Antonio Vlad 23, Constantin Grameni 27, Roberto Mălăele 50, Daniel Bîrzu 77, Răzvan Tănasă 82, 87, Darius Grosu 90)

FCSB - AFK Csikszereda 4-1

Poli Iași - Dinamo București 1-2

Concordia Chiajna - Gloria Buzău 4-0

Sport Team București - FC Voluntari 0-2

CSA Steaua - FC Botoșani 2-0

Restanțe - Etapa a 15-a (30 octombrie):

Concordia Chiajna - AFK Csikszereda 4-0

FC Botoșani - FC Voluntari 1-5

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)

Etapa 17:

LPS Buzău - FC Viitorul - AMÂNAT (se va juca pe 7 martie 2020)

FCSB - AFK Csikszereda 4-5

Poli Iași - Dinamo București 0-3

Concordia Chiajna - Gloria Buzău 5-3

Sport Team București - FC Voluntari 0-1

CSA Steaua - FC Botoșani 7-0

Restanțe - Etapa a 15-a (30 octombrie):

Concordia Chiajna - AFK Csikszereda 0-2

FC Botoșani - FC Voluntari 2-3

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)

Etapa 17:

FC Voluntari - Știința Craiova 4-2

Dinamo București - Progresul Spartac 5-1

Sport Team București - Concordia Chiajna 0-1

FC Argeș - FC Viitorul 2-4 (George Leață 3, Cosmin Tecuceanu 46 / Ianis Malama 27, Rareș Burnete 50-pen., Adrian Caragea 56, David Olaru 67)

Academica Clinceni - FCSB 2-1

U. Craiova - LPS Buzău 8-3 (meci disputat miercuri)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

 

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)

Etapa 2:

Partizanul Luncăvița - Kinder Constanța 1-9

FC Viitorul - CS Năvodari 14-0 (Sali 6, Doicaru 3, Băsceanu 3, Alexandru, Cercel)

Victoria Delta Tulcea - FC Farul 0-1

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

 

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)

Etapa 9:

FC Farul II - FC Viitorul U13 0-2 (Tănase, Cornei)

Academia Hagi U12 - Delta Tulcea 5-0 (Bunea 2, Tînjeală, Dimcică, Nica)

ACS Performer - FC Farul (luni, ora 19.00, teren sintetic Farul)

Sporting Junior Mangalia - ACS Luceafărul II 2-0

CS Eforie - ACS Luceafărul 0-5

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)

Etapa 9:

FC Farul II - FC Viitorul U11 0-8 (C. Mihai 3, Pambuca, Goncear, Plugaru, Enache, Caraiane)

Academia Hagi U10 - Delta Tulcea 2-2 (Massoussi, Babu)

ACS Performer - FC Farul 1-8

Kinder Constanța - CS Eforie 6-0 (meci întrerupt după ce oaspeții au rămas în 4 jucători)

FC Farul III - Academia Hagi U11 2-4 (Apetroaei 2, Șifiringă 2)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Galerie foto

Etichete: rezultate

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord