Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Rezultate Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (20-22 septembrie 2019)

21 septembrie 2019, 16:25

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)

Etapa 11:

Concordia Chiajna - FC Viitorul 1-5 (Florin Jipan 51 / Alexi Pitu 15, Louis Munteanu 33, 89, Constantin Grameni 39, Roberto Mălăele 41)

Poli Iași - Sport Team București 1-2

FCSB - CSA Steaua 8-1

LPS Buzău - FC Botoșani 0-1

AFK Csikszereda - FC Voluntari 3-2

Dinamo București - Gloria Buzău 8-0

Miercuri (18 septembrie), în două restanțe din campionatul Ligii Elitelor U19:

Etapa 1: Sport Team București - FCSB 1-4

Etapa 2: FC Viitorul - Poli Iași 4-2 (Robert Mustacă 5-pen., 9, Filip Ilie 26, Ștefan Bodișteanu 89 / Alexandru Păvăluc 73, Christos Grigoriu 83)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)

Etapa 11:

Concordia Chiajna - FC Viitorul 1-2 (Cosmin Trandafir 59-autogol / Răzvan Tănasă 35, Sasha Agiveli 58)

Poli Iași - Sport Team București 3-3

FCSB - CSA Steaua 8-1

LPS Buzău - FC Botoșani 2-2

AFK Csikszereda - FC Voluntari 2-3

Dinamo București - Gloria Buzău 8-0

Miercuri (18 septembrie), în două restanțe din campionatul Ligii Elitelor U17:

Etapa 1: Sport Team București - FCSB 2-3

Etapa 2: FC Viitorul - Poli Iași 3-0 (Robert Băceanu 24, Luca Andronache 69-pen., Denis Bujor 90+2)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)

Etapa 11:

FC Argeș - Știința Craiova 0-1

Sport Team București - Academica Clinceni 1-4

Dinamo București - U. Craiova 5-1

FC Voluntari - LPS Buzău 0-1

Progresul Spartac - FCSB 2-3

Concordia Chiajna - FC Viitorul 0-1 (Robert Băceanu 42)

Miercuri (18 septembrie), într-o restanță din campionatul Ligii Elitelor U16:

Etapa 4: FC Voluntari - Sport Team București 4-2

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

 

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)

Etapa 3:

FC Viitorul - FC Farul 2-1 (Enes Sali - FOTO 23, 33 / Mihai Iorga 48)

Kinder Constanța - CS Năvodari 32-0

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

 

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)

Etapa 3:

FC Farul II - ACS Performer 3-1

FC Viitorul U13 - Sporting Junior Mangalia 6-0 (Belecciu 2, Tănase, Pătru, Dragomir, Matei)

Delta Tulcea - ACS Luceafărul 1-2

FC Farul - ACS Luceafărul II 4-0

Academia Hagi U12 - CS Eforie 8-1 (Dimcică 4, Nica 3, Tînjeală)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)

Etapa 3:

FC Farul II - ACS Performer 1-1

FC Viitorul U11 - Kinder Constanța 3-1 (Seceleanu, Pambuca, Goncear)

Delta Tulcea - Academia Hagi U11 5-4 (Apetroaei, Jianu, Ivanof, Andone)

FC Farul - CS Eforie 4-1

Academia Hagi U10 - FC Farul III 4-4 (Ciubotaru 2, Constantin, Popa)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Etichete: rezultate

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord