Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Rezultate Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (23-24 noiembrie 2019)

23 noiembrie 2019, 16:14

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)

Etapa 20:

FC Viitorul - Sport Team București 7-0 (Constantin Grameni 6, Darius Grosu 33, Roberto Mălăele 35, Andrei Vîlea 40, Ștefan Bodișteanu 44, Gabriel Georgescu 64, 70)

CSA Steaua - Concordia Chiajna 2-5

FC Botoșani - Poli Iași 3-6

FC Voluntari - FCSB 2-0

Gloria Buzău - LPS Buzău 2-0

Dinamo București - AFK Csikszereda 3-1

Restanță - Etapa 16 (19 noiembrie):

FC Viitorul - FC Botoșani 10-0 (Ștefan Bodișteanu 5, 63, Andrei Vîlea 37, Constantin Grameni 39, 71, 75, 77, Robert Mustacă 40, Radu Pocol 61, 69)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)

Etapa 20:

FC Viitorul - Sport Team București 8-1 (Sasha Agiveli 10, Eduard Radaslavescu 20, Ianis Malama 27, Rareș Burnete 35, Răzvan Iorga 57, Luca Andronache 79, 82 / Ciprian Popescu 30)

CSA Steaua - Concordia Chiajna 2-8

FC Botoșani - Poli Iași 2-3

FC Voluntari - FCSB 4-1

Gloria Buzău - LPS Buzău 3-3

Dinamo București - AFK Csikszereda 2-0

Restanțe - Etapa 16 (19-20 noiembrie):

FC Viitorul - FC Botoșani 4-0 (Ianis Malama 9, Darius Oroian 10, Sasha Agiveli 48, David Olaru 60)

LPS Buzău - FCSB 0-9

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

 

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)

Etapa 20:

Știința Craiova - Academica Clinceni 0-4

U. Craiova - FC Argeș 7-1

LPS Buzău - Sport Team București 3-1

FCSB - Dinamo București 1-1

FC Viitorul - FC Voluntari 3-1 (Denis Bujor 6, Denis Curea 22, Vlad Sandu 33 / Alin Radu 43)

Concordia Chiajna - Progresul Spartac 4-3

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

 

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)

Etapa 5:

CS Năvodari - Partizanul Luncăvița 3-0

Kinder Constanța - FC Farul 3-0

FC Viitorul - Delta Tulcea 6-0 (Patrik Dulcea 19, Mario Dudu 48, 67, Enes Sali 51, 62-pen., 64)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

 

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)

Etapa 12:

ACS Performer - FC Farul II 1-1

Sporting Junior Mangalia - FC Viitorul U13 0-11 (Tănase 2, Lehăduș 2, Manea 2, Pătru, Căpitanu, Nanciu, Beu și un autogol)

ACS Luceafărul - Delta Tulcea 4-1

ACS Luceafărul II - FC Farul 0-3

CS Eforie - Academia Hagi U12 0-4 (Dimcică 2, Tînjeală, Archip)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)

Etapa 12:

ACS Performer - FC Farul II 1-1

Kinder Constanța - FC Viitorul U11 1-1 (Pambuca)

Academia Hagi U11 - Delta Tulcea 6-2 (Șifiringă 2, Apetroaei, Ivanof, Andone, Rezmiveș)

CS Eforie - FC Farul 0-3

FC Farul III - Academia Hagi U10 1-1 (Ciobotaru)

Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.

 

Etichete: rezultate

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord