Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Rezultate Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (28-29 septembrie 2019)

28 septembrie 2019, 16:05
28 septembrie 2019, 16:05

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)
Etapa 12:
FC Viitorul - Gloria Buzău 6-0 (Filip Ilie 21, 59, 69, Louis Munteanu 45+1, 75, 78)
Dinamo București - FC Voluntari 3-0
AFK Csikszereda - FC Botoșani 6-0
LPS Buzău - CSA Steaua 1-1
FCSB - Sport Team București 2-1
Poli Iași - Concordia Chiajna 3-2
Restanță - etapa 2 (25 septembrie 2019):
FCSB - Concordia Chiajna 2-0
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)
Etapa 12:
FC Viitorul - Gloria Buzău 9-1 (Luca Andronache 4, 32, 47, Dan Sîrbu 6, Răzvan Tănasă 54, Sasha Agiveli 66, 80, 81, Ianis Malama 82 / Silvian Calotă 55)
Dinamo București - FC Voluntari 6-0
AFK Csikszereda - FC Botoșani 9-0
LPS Buzău - CSA Steaua 2-1
FCSB - Sport Team București 2-3
Poli Iași - Concordia Chiajna 0-1
Restanță - etapa 2 (25 septembrie 2019):
FCSB - Concordia Chiajna 3-2
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)
Etapa 12:
Știința Craiova - FC Viitorul 1-4 (Roberto Nica 65 / Adrian Caragea 25, 57, Rareș Burnete 37, 43)
Concordia Chiajna - FCSB 2-2
Progresul Spartac - LPS Buzău 3-0
FC Voluntari - U. Craiova - AMÂNAT
Dinamo București - Academica Clinceni 2-0
Sport Team București - FC Argeș 1-0
Restanță - etapa 4 (25 septembrie 2019):
FC Viitorul - U. Craiova 3-1 (Adrian Caragea 11, Ianis Malama 30, Rareș Burnete 33 / Bogdan Istratie 73)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)
Etapa 4:
FC Farul - CS Năvodari 3-0 (neprezentare)
FC Viitorul - Kinder Constanța 3-1 (Alin Ștefănescu 5, Iustin Doicaru 27, Luca Băsceanu 28 / Dinu Lazăr 36)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)
Etapa 4:
Sporting Junior Mangalia - FC Farul II 0-2
ACS Luceafărul - FC Viitorul U13 0-2 (Nanciu 2)
ACS Luceafărul II - Delta Tulcea 2-2
CS Eforie - FC Farul 2-3
ACS Performer - Academia Hagi U12 0-5 (Skaf, Nica, Dimcică, Tînjeală, Marcu)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)
Etapa 4:
Kinder Constanța - FC Farul II 2-0
Academia Hagi U11 - FC Viitorul U11 2-12 (Șifiringă și un autogol / Goncear 3, Carabaș 2, Racoviță 2, C. Mihai 2, Iordache, Pambuca, Seceleanu)
CS Eforie - Delta Tulcea 2-6
FC Farul III - FC Farul 2-4
ACS Performer - Academia Hagi U10 4-2 (Ciobotaru, Piștalu)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.
 

Galerie foto

Etichete: rezultate

Alte știri

Parteneri

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord