Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

Rezultate Juniori U19, U17, U16, U15, U13 și U11 (5-6 octombrie 2019)

5 octombrie 2019, 15:30

Juniori U19 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2001)
Etapa 13:
Poli Iași - FC Viitorul 0-5 (Constantin Grameni 11, Alexandru Crivac 25, Andrei Vîlea 69, Ștefan Bodișteanu 79, Roberto Mălăele 85-pen.)
Concordia Chiajna - FCSB 2-3
Sport Team București - LPS Buzău 9-1
CSA Steaua - AFK Csikszereda 1-5
FC Botoșani - Dinamo București 0-3
FC Voluntari - Gloria Buzău 4-2
Restanță - etapa 7 (2 octombrie 2019):
FCSB - Dinamo 4-2
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U19, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori U17 - Liga Elitelor (născuți după 1 ianuarie 2003)
Etapa 13:
Poli Iași - FC Viitorul 0-1 (Emre Osman 18)
Concordia Chiajna - FCSB 1-2
Sport Team București - LPS Buzău 3-2
CSA Steaua - AFK Csikszereda 1-5
FC Botoșani - Dinamo București 2-3
FC Voluntari - Gloria Buzău 0-1
Restanță - etapa 7 (2 octombrie 2019):
FCSB - Dinamo 1-1
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U17, Liga Elitelor, Seria Est.

Juniori U16 - Liga Elitelor U16 (născuți după 1 ianuarie 2004)
Etapa 13:
Sport Team București - Știința Craiova 0-1
FC Argeș - Dinamo București 2-0
Academica Clinceni - FC Voluntari 3-2
U. Craiova - Progresul Spartac 3-3
LPS Buzău - Concordia Chiajna 3-1
FCSB - FC Viitorul 0-1 (Ianis Malama 80+2)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U16, Liga Elitelor, Seria a II-a.

Juniori U15 - Liga Elitelor U15 (născuți după 1 ianuarie 2005)
Etapa 5:
CS Năvodari - FC Viitorul 1-18 (Avagriloaia / Iustin Doicaru - FOTO 4, Alexandru 3, Dudu 2, Cercel 2, Popovici 2, Băsceanu, Călin, Chihaia, Chiper și un autogol)
Kinder Constanța - FC Farul 1-0
Restanță - etapa 2 (2 octombrie 2019):
FC Farul - Kinder Constanta 2-1
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U15, Liga Elitelor.

Juniori U13 - Campionatul Național U13 (născuți după 1 ianuarie 2007)
Etapa 5:
FC Farul II - ACS Luceafărul 1-1
FC Viitorul U13 - ACS Luceafărul II 12-0 (Pătru 3, Manea 3, Matei 2, Sima, Căpitanu, Lehăduș, Popa)
Delta Tulcea - FC Farul - AMÂNAT
Academia Hagi U12 - Sporting Junior Mangalia 7-0 (Bunea 3, Nica, Nichifor, Dimcică, Pascu)
ACS Performer - CS Eforie 6-1
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U13, Campionatul Național - Etapa Județeană.

Juniori U11 - Campionatul Național U11 (născuți după 1 ianuarie 2009)
Etapa 5:
FC Farul II - Academia Hagi U11 1-1 (Apetroaei)
FC Viitorul U11 - CS Eforie 12-1 (Goncear 5, Seceleanu 2, Racoviță 2, Iordache, Pambuca, Carabaș)
Delta Tulcea - FC Farul 2-5
Academia Hagi U10 - Kinder Constanța 3-4 (Popa, Ciobotaru, Cușu)
ACS Performer - FC Farul III (miercuri - 9 octombrie, ora 16.00, teren sintetic Farul)
Click AICI pentru clasamentul la zi al Juniorilor U11, Campionatul Național - Etapa Județeană.
 

Etichete: rezultate

Alte știri

Sponsori

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord