Acasă Echipe Noutăți
Acasă Despre academie Istoric Echipe Noutăți Galerii foto Parteneri Conducere Media Contact AGH TV Selecții academie FC Viitorul

S-a stabilit gazda turneului final al Memorialului Gheorghe Ene (2011): echipa Academiei Hagi va juca la Bistrița

6 decembrie 2019, 14:25
6 decembrie 2019, 14:25

Vineri a avut loc, la sediul Federației Române de Fotbal, ședința pentru stabilirea programului și a gazdei turneului final al Memorialului Gheorghe Ene (jucători născuți după 1 ianuarie 2011).

Echipa Academia Hagi 2011 s-a calificat între cele mai bune opt echipe din țară, după ce a câștigat turneul zonal de la Brăila.

FRF a decis ca orașul Bistrița să fie gazda turneului final al Memorialului Gheorghe Ene (13-14 decembrie).


Grupele turneului final al Memorialului Gheorghe Ene (n. 2011):
Grupa A: Ghiroda și Giarmata Vii, Viitorul Argeș Alexandru Duminică, Transilvania Bistrița, Academia Hagi
Grupa B: FCSB, U. Craiova, Didi Junior Iași, Kids Tâmpa Brașov


Programul turneului final al Memorialului Gheorghe Ene (n. 2011), de la Bistrița:

Vineri, 13 decembrie 2019:
ora 9.00 FCSB - Kids Tâmpa Brașov (Grupa B)
ora 10.00 U. Craiova - Didi Junior Iași (Grupa B)
ora 11.00 Ghiroda și Giarmata Vii - ACADEMIA HAGI (Grupa A)
ora 12.00 Viitorul Argeș Alexandru Duminică - Transilvania Bistrița (Grupa A)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ora 15.00 FCSB - U. Craiova (Grupa B)
ora 16.00 Kids Tâmpa Brașov - Didi Junior Iași (Grupa B)
ora 17.00 Ghiroda și Giarmata Vii - Viitorul Argeș Alexandru Duminică (Grupa A)
ora 18.00 ACADEMIA HAGI - Transilvania Bistrița (Grupa A)

Sâmbătă, 14 decembrie 2019:
ora 9.00 FCSB - Didi Junior Iași (Grupa B)
ora 10.00 Kids Tâmpa Brașov - U. Craiova (Grupa B)
ora 11.00 Ghiroda și Giarmata Vii - Transilvania Bistrița (Grupa A)
ora 12.00 ACADEMIA HAGI - Viitorul Argeș Alexandru Duminică (Grupa A)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ora 16.00 Finala mică: Loc 2 Grupa A - Loc 2 Grupa B
ora 17.00 Finala MARE: Loc 1 Grupa A - Loc 1 Grupa B

 

Alte știri

Parteneri

Cookies

Site-ul Academia Hagi foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Sunt de acord